Warszawa Dzieciom Warszawa Dzieciom Stołeczna Estrada Warszawa Dzieciom
Polski English

Musical "Rebella" na finał Zimy w Mieście

Miejsce: Sala Kongresowa PKiN
Data rozpoczęcia: 2012-01-27
Godzina rozpoczęcia: 13:00

Ponad stu młodych wykonawców, uczestników warsztatów artystycznych FOSA 2012 w Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej, opowie historię o wspaniałym świecie, który nie może zniknąć z naszego życia. Forma musicalu pozwoli młodym wykonawcom na zaprezentowanie umiejętności aktorskich, wokalnych i tanecznych, a widzom zapewni świetną zabawę.


W tym roku młodzi wykonawcy przedstawią musical „Rebella”na podstawie spektaklu TEATRU „ RAMPA” na TARGÓWKU „W POGONI ZA BAJKĄ” Moniki Muskały i Janusza Margańskiego z muzyką PIOTRA RUBIKA.
Bohaterką widowiska jest współczesna, zbuntowana nastolatka o imieniu Rebella, poszukująca swojego miejsca we współczesnym świecie, zdominowanym przez komputery. Okoliczności zmuszają ją do wejścia w świat, którego do tej pory nie znała: świat opowieści, bajek, legend, bohaterów literackich i przedziwnych historii. Świat zapominany, bo rzadko odwiedzany przez dzieci, młodzież i dorosłych. Jak zakończy się ta podróż, pełna nieoczekiwanych przygód…? Aby się przekonać, zapraszamy 27 stycznia do Sali Kongresowej PKiN.
 

Zapraszamy do fotogalerii

« » Październik 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni