Warszawa Dzieciom Warszawa Dzieciom Stołeczna Estrada Warszawa Dzieciom
Polski English

Inauguracja akcji Lato w Mieście

Miejsce: Park Agrykola
Data rozpoczęcia: 2011-06-28
Godzina rozpoczęcia: 10:00


Stołeczna Estrada wraz z  Biurem Sportu i Biurem Edukacji Urzędu m.st. Warszawy zaprasza wszystkie dzieci na imprezę inaugurującą akcję Lato w Mieście. Festyn odbędzie się na terenie Parku Agrykola, na boisku sportowym przy ulicy Myśliwieckiej.

Już od godziny 10 na młodych warszawiaków czekać będzie mnóstwo atrakcji. Do miasteczka sportowego zaprosi TKKF. Będzie można skakać na dmuchawcach, wspinać się na ściance, grać w tenisa stołowego i piłkarzyki. W kawiarence internetowej przygotowanej przez Sieicaki.pl dzieci dowiedzą się jak bezpiecznie korzystać z Internetu i zdobędą wspaniałe nagrody.

Na scenie zaprezentujemy projekt zorganizowany we współpracy z Fundacją Ogrody Muzyczne pod tytułem „Zatańczmy razem latem”. Autorką projektu jest Bożena Kociołkowska – eks prima balerina Teatru Wielkiego, dyrektor szkół baletowych, organizatorka Festiwalu Dance of the World. Występy debiutujących w tym wydarzeniu małych tancerzy, wzbogacą występy dziecięcych grup tanecznych, które zdobywały czołowe miejsca oraz wyróżnienia na różnych festiwalach i przeglądach w roku 2011 w Warszawie.

Dodatkowo na scenie wystąpią raperzy z zespołu „W Dobrym Świecie” oraz grupa Star Wars Artistic Team, która w swoim pokazie zaprezentuje postacie z Gwiezdnych Wojen. Wszystkie atrakcje na scenie będą przeplatane konkursami, które poprowadzi Maciej Gąsiorek – aktor znany dzieciom z programu telewizyjnego Budzik.

 

« » Październik 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni