Warszawa Dzieciom Warszawa Dzieciom Stołeczna Estrada Warszawa Dzieciom
Polski English

19 stycznia, godz. 11, Sala Kongresowa
Inauguracja Akcji Zima w Mieście


Musical Show
Pokaz musicalowy przygotowany przez Warsztatową Akademię Musicalową i artystów teatru Roma to połączenie motywów z przebojów filmowych oraz musicali dla dzieci. Dzieci wykonały min. utwory z takich musicali jak „Wicked” czy „Hairspray”. Razem z dziećmi na scenie pojawiły się wschodzące gwiazdy polskiej sceny musicalowej związane z Teatrem Muzycznym Roma - Ida Nowakowska oraz Agnieszka Mrozińska. 

Show neonowe „Życie Motyla”  w wykonaniu Teatru Ognia Los Fuegos
Spektakl opiera się na iluzji światła i jest połączeniem różnych styli tańca, akrobatyki, fluorescencyjnego bodypaitingu, nowatorskich technik estradowych i niekonwencjonalnych rozwiązań scenicznych. Magia pokazów  opiera się głównie na niezwykłych rekwizytach, którymi posługują się podczas tańca artyści. Przedmioty i stroje pomalowane w bajkowe kolory i wzory, w ruchu tworzą trójwymiarowe obrazy. Wszystko to opatrzone jest doskonale dopasowaną muzyką gorącej Afryki i delikatną nutą z dalekiego wschodu.

Koncert Ewy Farna – młodej polsko-czeskiej piesenkarki pop-rockowej, niezwykle popularniej wśród młodej publiczności.  www.ewafarna.czFinał Akcji – 30 stycznia, godz. 13, Sala Kongresowa


Podczas finału „ Zimy w Mieście” zaprezentowaliśmy spektakl „Podróże Maciusia” wg „Króla Maciusia I” Janusza Korczaka, będący efektem warsztatów Feryjne Otwarte Spotkania Artystyczne.

FOSA to szeroko zakrojony projekt teatralny przeznaczony dla młodzieży warszawskiej, która zostaje w domu podczas ferii zimowych. Od sześciu lat Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej przygotowuje go we współpracy ze Stołeczną Estradą oraz aktywnymi zawodowo artystami prowadzącymi warsztaty i próby z młodymi ludźmi. 

Reżyserem spektakli oraz autorem scenariuszy jest Cezary Domagała.
 

« » Październik 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni