Skrzyżowanie KulturRock Loves ChopinWianki Nad WisłąDzień DzieckaKoncerty Chopinowskie Instytucja kultury
Polski English

Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe organizowane przez Stołeczną Estradę koncentrują się wokół ważnych historycznych rocznic oraz społecznych zagadnień. Estrada stara się poruszać odbiorców w czasie spotkań zorganizowanych dla upamiętnienia ważnych wydarzeń jak 28 rocznica śmierci ks. Jerzego Popiełuszki, czy obchody Powstania Warszawskiego. Koncertom towarzyszą często pokazy multimedialne i występy aktorów.


Często podejmowane przez nas działania mają sprzyjać dialogowi i porozumieniu. To dlatego uczestniczyliśmy w organizacji Festiwalu Miast Polskich. Chcielibyśmy, aby artyści mieszkający i tworzący poza Warszawą mogli opowiedzieć o swoich miejscach i zapoznać z nimi naszą publiczność. Szczególnie ważnym dla nas wydarzeniem jest również organizowany rokrocznie koncert „Solidarni z Białorusią".

Wiele uwagi poświęcamy zarówno warszawskim melomanom, dla których przygotowujemy wieczory muzyki poważnej, jak również miłośnikom rockowych brzmień, którzy także znajdą coś dla siebie w programie naszych koncertów. W pomysłach na imprezy sięgamy też do starszego repertuaru. Koncertem z utworami okresu międzywojnia uczciliśmy m.in. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Staramy się, aby nasza oferta była atrakcyjna dla jak największej liczby odbiorców.
Zapraszamy do śledzenia naszych aktualności.

« » Październik 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni