Skrzyżowanie KulturRock Loves ChopinWianki Nad WisłąDzień DzieckaKoncerty Chopinowskie Instytucja kultury
Polski English

Bal Mistrzów sportu 2012

Miejsce: Hala widowiskowo-sportowa Arena Ursynów
Data rozpoczęcia: 2012-02-17
Godzina rozpoczęcia: 20:00

Finałem Plebiscytu na sportowca Warszawy będzie XII Bal Mistrzów Sportu.

17 lutego o godzinie 20 w hali widowiskowo-sportowej Arena Ursynów odbędzie się XII Bal Mistrzów Sportu. Każdego roku impreza ma swój motyw przewodni.
Tym razem inspiracją będzie potęga antyku. Tematem balu będzie starożytna Grecja, kolebka cywilizacji europejskiej, a w szczególności igrzysk olimpijskich.

Goście balu wybiorą się w kolejną podróż w czasie. Przeniesiemy się w do ciepłego południowego klimatu, spotkamy greckie boginie, herosów i tytanów. Arena Ursynów, jak w starożytnej Grecji, stanie się miejscem  walk, turniejów, popisów, igrzysk i widowisk.
Po ogłoszeniu wyniku naszych „ Igrzysk Olimpijskich”, podczas których warszawscy zawodnicy walczą o pierwsze miejsce w plebiscycie, zaprosimy Państwa do zabawy przy muzyce Macieja Maleńczuka i zespołu „Psychodancing”.
Artysta zaśpiewa zarówno utwory z dawnego jak i aktualnego repertuaru, między innymi przeboje Bohdana Łazuki, Wojciecha Młynarskiego, Stanisława Grzesiuka  i Johny’ego Casha. Wszystko to przedstawione w  nowych aranżacjach zespołu „Psychodancing”.
Dodatkowa atrakcją wieczoru będzie występ energetycznego zespołu młodych berlińczyków. „Beat’n’Blow”. To rewolucyjna, taneczna fuzja funky, hip-hopu jazzu  i muzyki pop. Muzycy nie tylko grają ale tańczą, animują i śpiewają. Ich akustyczne aranżacje rozpisane na trąbki, puzony, saksofony i bębny zachwycają swoja energia i świeżością.

Sprzedaż biletów na bal w cenie 300 złotych od 25 stycznia:
- Hala Arena Ursynów w godz. 10-18 (tel. 22 334 62 50, e-mail: arenaactiveclub@ucisr.pl)
- Stołecznej Estradzie w godz. 8-16 (tel. 00 849 91 31, e-mail: bal@estrada.com.pl)

Cena biletów: 300 PLN


« » Październik 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni