Skrzyżowanie KulturRock Loves ChopinWianki Nad WisłąDzień DzieckaKoncerty Chopinowskie Instytucja kultury
Polski English

O projekcie

Melodie Świata to muzyczna podróż w znakomitym towarzystwie, w którą zabierają publiczność młodzi, utalentowani, polscy artyści sceny operowej i operetkowej: Iwona Tober, Anna Cymmerman , Tadeusz  Szlenkier i Leszek Świdziński.

W świat najpopularniejszych i uwielbianych przez wszystkich melodii wprowadzają dźwięki walca wiedeńskiego. W dalszej części koncertu usłyszeć można melodie włoskie („Felicita", „O sole mio"), amerykańskie („Something Stupid"), hiszpańskie („Viva Espania"), żydowskie (melodie ze „Skrzypka na dachu") i polskie („Sen o Warszawie"). Nowe aranżacje znanych światowych przebojów przygotowane przez wybitnych aranżerów, specjalnie na potrzeby tego koncertu, to doskonałe połączenie klasyki i popu. Różnorodny, zaskakujący repertuar, żywiołowa choreografia, wspaniałe kostiumy wywołują spontaniczne reakcje publiczności, która każdorazowo daje się porwać w tę muzyczną podróż, nagradzając artystów owacjami na stojąco.

Melodie Świata są niezwykłym pomysłem na program artystyczny podkreślający szczególne wydarzenia w życiu instytucji czy firmy. Dostosowujemy formę koncertu do Państwa potrzeb oraz rangi wydarzenia, dlatego solistom może towarzyszyć zarówno pianista, akompaniator jak i Orkiestra Symfoniczna.

Zapraszamy do skorzystania z naszego wyjątkowego programu.

« » Październik 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni