Warszawa Dzieciom Warszawa Dzieciom Stołeczna Estrada Warszawa Dzieciom
Polski English

31 maja,  g.11.00
Pole Mokotowskie

 

Jak co roku Stołeczna Estrada, będąca organizatorem wydarzenia, zapewni najmłodszym mieszkańcom Warszawy niezliczoną ilość atrakcji:

-Wioska artystyczna i zajęcia plastyczne przeniosą dzieci w świat fantazji i kreacji
-Wioska rycerska zdradzi średniowieczne tajemnice. Młodzi widzowie będą mogli obejrzeć również pokazy tańców dawnych oraz pokazy walk. Występom towarzyszyć będą szczudlarze i grajkowie.
-Wioska indiańska to gratka dla tych, którzy chcą poznawać inne kultury - dzieci obejrzą wyposażenie tipi, przyjrzą się życiu Indian, nauczą się ich tańców i wcielą się w postaci wojownika lub myśliwego.
-Miasteczko sportowe TKKFu - dmuchana ścianka wspinaczkowa, bungee-trampolina, tenis stołowy, piłkarzyki, ergometry wioślarskie, to tylko niektóre z atrakcji
-Miasteczko rowerowe dla miłośników jednośladu
-Star Wars Artistic Team - gry i zabawy w świecie Jedi
-Hulakula
tradycyjnie zasypie najmłodsze dzieci kolorowymi piłeczkami
-Hasbro przygotuje tor z przeszkodami

Dla tych, którzy lubią wcielać się w bajkowe postaci proponujemy udział w konkursie na najlepsze zdjęcie w przebraniu. Specjalnie dla celów konkursu stworzymy na Polu Mokotowskim studio fotograficzne. By połączyć dawne czasy z Warszawą jaką znamy dziś, przygotujemy dla dzieci pokaz strojów współczesnych oraz średniowiecznych. Dużą atrakcją będzie możliwość skorzystania z pałacowej garderoby, w której do dyspozycji dzieci znajdować się będą kontusze szlacheckie, zbroje rycerskie, czy królewskie suknie. Każdy z modeli odbędzie pamiątkową sesję zdjęciową.

« » Październik 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni