Wianki nad Wisłą Stołeczna Estrada Wianki nad Wisłą
Polski English

Zmiany organizacji ruchu podczas imprezy Wianki nad Wisłą


Spodziewając się dużej liczby uczestników imprezy „Wianki nad Wisłą” w dniu 25.06 zorganizowane zostaną specjalne miejsca parkingowe, a Zarząd Transport Miejskiego zaplanował zmiany w komunikacji miejskiej mające ułatwić uczestnikom zabawy bezpieczny i szybki powrót do domu.


Od godziny 19 do końca trwania imprezy zamknięta zostanie Wisłostrada w obu kierunkach na odcinku od ul. Wenedów do mostu Śląsko-Dąbrowskiego.
Od godziny 18:00 autobusy linii 118 i 185 zostaną skierowane na trasy objazdowe.

Parkingi zlokalizowane będą na Wisłostradzie w obu kierunkach na odcinku od ulicy Sanguszki do Krasińskiego na skrajnych dwóch pasach ruchu od godziny 19.00

Wejścia na imprezę zlokalizowane będą od ulicy Boleść (zejście ze Starego Miasta ulicą Rybaki), z góry z Nowego Miasta na wysokości skarpy, od ul. Sanguszki i od strony Mostu Śląsko-Dąbrowskiego (wejścia przy Wisłostradzie).

Po zakończeniu imprezy zwiększona zostanie częstotliwość kurowania tramwajów na Moście Gdańskim (linia 1) oraz na Moście Śląsko-Dąbrowskim (linia 4, 23, 26), a także metra w obydwu kierunkach. Dodatkowo dla mieszkańców Tarchomina podstawione zostaną dodatkowe autobusy linii N53 na kraniec Metra Marymont.
 


« » Październik 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni