Warszawa Dzieciom Warszawa Dzieciom Stołeczna Estrada Warszawa Dzieciom
Polski English

6. Dziecięce Ogrody Muzyczne

Miejsce: Bemowskie Centrum Kultury Artbem, ul. Górczewska 201, Sala Koncertowa


W ramach akcji Zima w Mieście po raz kolejny odbędą się Dziecięce Ogrody Muzyczne.
Ponownie zapraszamy wszystkie chętne dzieci i młodzież do Bemowskiego Centrum Kultury Artbem na taneczne spotkania.

„Zaproszenie do tańca” to widowisko taneczno – edukacyjne złożone z dwóch części.
Pierwsza – „Świat tańca” – odbędzie się w dniach 15 – 18 lutego o godzinach 10 i 11.30.
Druga – „Od baletu do street dance’u” – w dniach 22 – 25 lutego  o godzinach 10 i 11.30.
Tańczyć będą dzieci z warszawskich szkół tańca oraz grupa break-dance Rockafellaz.

Prowadzenie: Irina Bogdanovich, Bożena Kociołkowska, Maciej Gąsiorek.

Zajęcia odbędą się w dniach: 15.02 – 25.02.2011

WSTĘP WOLNY
Informacje: (22) 532 04 00, www.artbem.pl

Organizatorzy: Fundacja Ogrody Muzyczne, Stołeczna Estrada, Bemowskie Centrum Kultury, Radio Bemowo FM

Projekt sfinansowano  ze środków Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy  w ramach akcji „Zima w mieście”.


Inauguracja Akcji Zima w Mieście

Miejsce: Arena-Ursynów
Data rozpoczęcia: 2010-02-14
Godzina rozpoczęcia: 10:00

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII !

Akcję Zima w Mieście, podobnie jak w zeszłym roku, rozpoczniemy Wielkim Balem Karnawałowym dla dzieci. Huczna zabawa odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej Arena Ursynów w dniu Świętego Walentego – 14 lutego 2011.

Jak na prawdziwy bal przystało nie zabraknie tańca, śpiewu i konkursów, a przede wszystkim wyboru Króla i Królowej Balu. Nie można zapomnieć o karnawałowych przebraniach. Gorąco zachęcamy do przygotowania strojów specjalnie na tę okazję. Na wszystkich, którzy nie zdążą przygotować stroju w domu, czekać będą kolorowe maski, czapeczki i inne bajkowe gadżety. Dodatkowo można liczyć na znakomitych charakteryzatorów, którzy specjalnymi farbkami zmienią wszystkich chętnych w dowolnie wybraną postać lub zwierzątko.

Oprócz tego zapewnimy młodej publiczności zabawy sportowe i rekreacyjne, jak: wyścig trzy nogi, wyścigi na piłkach z rogami, wyścigi na 5-osobowych rurach, wyścigi na dmuchanych koniach, nauka chodzenia na szczudłach, łapanie baniek mydlanych, trampolina czy kulobańki – te atrakcje zapewnią animatorzy z Teatru Puszka.

Nieco starsi będą mieli możliwość wypróbowania najnowszych gier planszowych, a także rozegrania emocjonujących rozgrywek i zgarnięcia fantastycznych nagród. Nie lada gratka czeka miłośników Gwiezdnych Wojen – to dla nich Star Wars Artistic Team zaprezentuje sztukę walki na miecze świetlne, poprowadzi szkolenie padawanów, oraz  wiele konkursów.

Dla młodszej publiczności przygotowaliśmy super pokazy  Klauna Kluseczki, który żonglując i pokazując akrobacje poprowadzi konkursy dla najmłodszych. Odbędą się również warsztaty plastyczne prowadzone przez Kluby Mam.

Bal poprowadzą dobrze znani naszej młodej publiczności Aleksandra Kostka i Piotr Dzięcielski, którzy dzięki swoim wybitnym talentom wprowadzą wszystkich w karnawałowo – walentynkowy nastrój.

Wstęp na bal dla osób indywidualnych jest możliwy tylko z KARTĄ WSTĘPU.
Karty można odbierać w:
- Hali „Arena Ursynów”, ul. Pileckiego 122, pon.- pt. w godz. 9-16
- Stołecznej Estradzie, ul. Marszałkowska 77/79, pon.- pt. w godz. 9-16


Finał Akcji Zima w Mieście

Miejsce: Sala Kongresowa PKiN
Data rozpoczęcia: 2011-02-25

 ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII

W tym roku na zakończenie ferii zaprosimy młodych widzów na musical „Romeo i Julia”, którego premiera odbędzie się 25 lutego w Saki Kongresowej PKiN.

Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej już po raz ósmy realizuje projekt Feryjnych Otwartych Spotkań Artystycznych (FOSA). W tym roku, warszawskiej młodzieży, która w ferie zimowe pozostaje w mieście, proponujemy wspólną pracę nad przygotowaniem musicalu pt. „ Romeo i Julia” opartej na sztuce W. Szekspira.

Uwierz w siebie! Każdy, kto zgłosi swój udział wystąpi w przygotowywanym widowisku, bez względu na poziom umiejętności. Pomogą Ci w tym warsztaty artystyczne, podczas których nauczysz się nowych rzeczy lub podniesiesz swoje umiejętności pod kierunkiem aktorów, wokalistów, choreografów, muzyków.

« » Październik 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni