Skrzyżowanie KulturRock Loves ChopinWianki Nad WisłąDzień DzieckaKoncerty Chopinowskie Instytucja kultury
Polski English

HIT BIAŁO-CZERWONYCH - Koncert finałowy

Miejsce: Podzamcze
Data rozpoczęcia: 2012-05-02
Godzina rozpoczęcia: 21:00

HIT BIAŁO-CZERWONYCH - oficjalny przebój Reprezentacji Polski

Radio ZET, Polski Związek Piłki Nożnej, Telewizja Polska Program Pierwszy oraz Stołeczna Estrada ogłaszają konkurs na oficjalny przebój Reprezentacji Polski w piłce nożnej podczas zbliżających się mistrzostw UEFA EURO 2012.

Zgłoszenia do konkursu „Hit biało-czerwonych” należy nadsyłać od 2 do 13 kwietnia. Specjalny formularz dostępny jest na stronie www.radiozet.pl. W konkursie mogą wziąć udział zarówno gwiazdy polskiej sceny muzycznej, jak i amatorzy. Warunkiem uczestnictwa jest nagranie piosenki o tematyce piłkarskiej, która będzie zagrzewać do boju polskich zawodników, a kibiców porwie do jeszcze głośniejszego dopingu i wyzwoli w nich pokłady pozytywnych emocji.

Zwycięski utwór stanie się oficjalnym hitem biało-czerwonych podczas UEFA EURO 2012. Trzy najlepsze futbol songi będzie można usłyszeć na stadionach podczas turniejowych meczów polskiej reprezentacji.

W pierwszym etapie konkursu jury, w składzie: Beata Kozidrak, Rafał Olejniczak (Radio ZET), Jarosław Paszkowski (Radio ZET), Włodzimierz Szaranowicz (TVP), Andrzej Matusiak (Stołeczna Estrada), oraz członek honorowy Franciszek Smuda (trener Reprezentacji Polski), wyłoni 25 utworów, które powalczą o głosy słuchaczy Radia ZET.

Dziesięciu wykonawców najlepszych piosenek wystąpi 2 maja podczas plenerowego koncertu, którego finałem będzie oficjalne ogłoszenie przez Franciszka Smudę szerokiego składu Reprezentacji Polski na UEFA EURO 2012. Transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi TVP1. O tym, który z utworów stanie się oficjalnym hitem biało-czerwonych, zdecydują widzowie w głosowaniu smsowym.

Organizatorami konkursu są Radio ZET, Polski Związek Piłki Nożnej i Telewizja Polska Program Pierwszy. Partnerem akcji została Stołeczna Estrada.

Szczegółowy regulamin konkursu „Hit biało-czerwonych” znajduje się na www.radiozet.pl oraz www.pzpn.pl.
 

Cena biletów: wstęp wolny


« » Sierpień 2022
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni